+370 686 83477 I info@agote.lt

Užuolaidos pertvaros

Užuolaidos pertvaros - tai dar vienas unikalus būdas atskirti patalpų erdves. Puikiai tinka tiek kambariams atskirti, jei norisi privatumo. Taip pat galima atskirti ir ofisų erdves, konferencijų sales, kabinetus ir dar daugybę erdvių.

Štai keletas mūsų darbų nuotraukų, kuriose galite aiškiau pamatyti, kaip atrodo užuolaidos pertvaros.

Margos užuolaidos pertvaros
Margos užuolaidos pertvaros
Užuolaidos pertvaros atskiriančios miegamą erdvę
Užuolaidos pertvaros atskiriančios miegamą erdvę
Užuolaidos pertvaros salėje
Užuolaidos pertvaros salėje

ATVYKSTAME - IŠMATUOJAME - PASIUVAME - PAKABINAME

Kodėl verta rinktis užuolaidas pertvaras?

Užuolaidų, kaip pertvarų naudojimas yra labiau paplitęs ir universalesnis sprendimas, nei galėtumėte pagalvoti. Užuot statę sienas, galite lengvai pakabinti užuolaidas ir taip atskirti kambarių erdves. Tai yra geras sprendimas, pritaikytas įvairiems interjero poreikiams.

Užuolaidos pertvaros suteikia Jums galimybę kurti erdves, Jūsų konkrečioms reikmėms, be didelių statybų ar pertvarkymo sąnaudų. Jos gali būti naudojamos kaip darbo erdvių, kambarių atskyrimo elementai, kurie leidžia jums greitai ir lanksčiai keisti kambario erdvę, arba kaip pastovūs dizaino elementai, kurie suteikia jūsų interjerui išskirtinumo ir charakterio.

Taip pat, sunkios užuolaidos pertvaros gali sumažinti triukšmo pralaidumą netgi geriau, nei kai kurios durys, kadangi medžiaga garsą sugeria, o ne jį atspindi.

Kaip pasirinkti užuolaidas pertvaras?

Turbūt svarbiausias aspektas renkantis tokias užuolaidas yra audinio vaizdas tiek iš vienos, tiek iš kitos pertvaros dalies, nes dažniausiai joms reikalingas gražus vaizdas iš abiejų pusių. Renkantis audinius namams – labiausiai tinka drobiniai, lininiai, aksominiai, tvido audiniai. Taip pat galima naudoti ir dvipuses užuolaidas pertvaras, tokiu atveju galimas kontrastinis derinys, iš vienos kambario pusės galite turėti margą, na o būdami kitame kambaryje, už užuolaidos pertvaros, jau matytumėte, pavyzdžiui, aksominę, lygią užuolaidą.

Pertvaras sėkmingai galite panaudoti ir vonios kambariuose, kuomet viena pusė pasirenkama vandeniui atspari, o kita - derinama prie interjero dizaino.

Audiniai konferencijų salėms, kavinėms ir kitiems dideliems objektams turėtų būti atsparesni, nedegūs. Taip pat turime ir vandeniui atsparius audinius, kurie tinka įvairiausiems objektams. Bendradarbiaujame su pasauliniais tekstilės gamintojais, kad galėtume Jums pasiūlyti medžiagas, atitinkančias tikslius Jūsų reikalavimus, įskaitant pasirinktas spalvas, tekstūras, permatomumą, specifikacijas ir kt.