+370 686 83477 I info@agote.lt

white and gray window curtain

Naktinės ir blackout tipo užuolaidos

Rinkitės iš įvairių dieninių užuolaidų

Suteikite savo terasai jaukumą

Grožio ir praktiškumo derinys

Užuolaidos, kurios puikiai tinka ir vonioje

Jaukumo ir elegancijos derinys jūsų ofisams, kambariams atskirti ar kitoms erdvėms

Diena
Diena
Naktis
Naktis
Voniai
Voniai
Terasai
Terasai
Lauko
Lauko
Pertvara
Pertvara

AGOTĖ

Užuolaidos

Mūsų komanda siekia papuošti Jūsų gyvenamąsias erdves gražiausiomis užuolaidomis. Turėdami platų audinių pasirinkimą bei šiltą klientų aptarnavimą mes esame vieta, į kurią galite kreiptis dėl visų jums reikalingų užuolaidų paslaugų. Mes tikime, kad kokybiškos užuolaidos gali transformuoti erdves, suteikdamos bet kuriam kambariui šilumos, elegancijos ir jaukumo. Nesvarbu, ar norite sukurti jaukią atmosferą svetainėje, padidinti privatumą miegamajame, ar suteikti rafinuotumo savo ofisui, mes turime jums tinkamų užuolaidų, kurios padės įgyvendinti jūsų viziją.

Esame Kaune, bet dirbame ir visoje Lietuvoje!

Pastaraisiais metais užuolaidos Kaune tikrai nėra problema, kurią sunku išspręsti, savo paslaugas siūlo daugelis salonų, kaip išsirinkti? Kaune įsikūręs užuolaidų ir interjero tekstilės salonas „Agotė“ jau nuo 2008 metų puošia naujakurių ir klientų, nusprendusių atnaujinti užuolaidas, langus. Patikėjus šiuos klausimus mūsų salono meistrams viskas tampa paprasta ir aišku. Atvykstame su audinių pavyzdžiais, išmatuojame langus, parenkame užuolaidas, karnizus. Pasiuvame, išlyginame ir pakabiname. Ypatingą dėmesį skiriame darbų ir paslaugų kokybei.

Kaune įsikūrusiame salone kviečiame asmeniškai susipažinti su mūsų užuolaidų elegancija ir grožiu. Mūsų kompetentingi ir draugiški darbuotojai visada pasirengę Jums padėti, siūlydami profesionalius patarimus ir rekomendacijas, padėsiančias pasirinkti jūsų erdvei tinkamas užuolaidas. Mūsų užuolaidos yra užsakomos ir Kaune, ir visoje Lietuvoje. Užtenka telefonu suderinti vizitą ir atvyksime pas Jus į namus. Suprantame unikalius savo klientų pageidavimus ir reikalavimus, todėl stengiamės suteikti jiems jų visus lūkesčius atitinkančias užuolaidas. Užuolaidos užsakytos Kaune tikrai pasieks jūsų namus ir kituose Lietuvos miestuose.

Kaip pasirinkti užuolaidas?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų užuolaidų asortimentą, atitinkantį įvairius skonius ir pageidavimus. Nuo klasikinių iki šiuolaikinių, nuo minimalistinių iki puošnių - mūsų kolekcija apima daugybę stilių, raštų, spalvų ir tekstūrų. Nesvarbu, ar pageidaujate permatomų užuolaidų, kad pro jas prasiskverbtų natūrali šviesa, ar užtamsinančių užuolaidų, kad užtikrintumėte maksimalų privatumą ir šviesos reguliavimą, turime puikių variantų, atitinkančių jūsų poreikius. Užuolaidų audinius įsigyjame iš patikimų gamintojų ir dizainerių, kurie pirmenybę teikia meistriškumui ir kokybei. Mūsų komanda kruopščiai renkasi patvarius, lengvai prižiūrimus ir vizualiai patrauklius audinius. Nesvarbu, ar pageidaujate medžiagų, tokių, kaip, pavyzdžiui, lino ar medvilnės, ar prabangių, pavyzdžiui, šilko ar aksomo, mūsų užuolaidos sukurtos taip, kad pakeltų jūsų erdvės estetiką ir kartu užtikrintų funkcionalumą. Renkantis dienines užuolaidas, paklauskite savęs šių klausimų:

1. Kokį sutraukimo stilių pasirinksite?

2. Kur jos bus tvirtinamos - prie sienos ar lubų? Ir kokio pločio jos bus?

3. Kokią spalvą ir medžiagą pasirinksite savo užuolaidoms?

4. Į kurią pusę jos atsitrauks: viduryje ar iš kairės/dešinės?

5. Ar jos bus traukiamos virvele, ar rankiniu būdu, ar valdomos elektra?

6. Ar norite, kad jos būtų pakeltos nuo grindų, ar pasidėtų ant jų?

7. Ant kokios spalvos karnizų arba bėgelių bus kabinamos Jūsų užuolaidos?

Užuolaidų tipai ir pritaikymo galimybės

Užuolaidų sutraukimas: bangos formos, kalami žiedai ar klostės?

Rinktis pradėti reikėtų nuo pat užuolaidų viršaus, nes jis iš esmės gali pakeisti arba sugadinti bendrą užuolaidų vaizdą labiau nei bet kuris kitas elementas.

Žemiau pateikiame pagrindinių siūlomų užuolaidų stilių aprašymus:

Bangos formos sutraukimas

Šis yra bene populiariausias užuolaidų sutraukimo stilius, užuolaidų viršus išilgai bėgelio ar karnizo yra išlenkiamas „S“ forma pirmyn ir atgal. Tai modernus, rafinuotai atrodantis vaizdas.

Kadangi prie jos pritvirtintas bėgelis gali būti vos matomas, ši užuolaida atrodo minimalistiškai. Tai turbūt pats patikimiausias variantas ir gerai atrodys bet kokio stiliaus namuose.

Naktinės užuolaidos su bangos formos sutraukimu
Naktinės užuolaidos su bangos formos sutraukimu

Užuolaidos su kalamais žiedais

Tokios užuolaidos lenkiamos pirmyn ir atgal, kaip ir bangos formos užuolaidos, tik viršuje per kiekvieną „S“ formos bangelę eina karnizas. Užuot pritvirtinę prie plono bėgelio, karnizas prakišamas pro kiekvieną užuolaidos viršuje esančią skylutę, prie kurios pritvirtintas metalinis žiedas, apsaugantis audinį.

Šis stilius tinka namams, kuriuose karnizą norima padaryti išskirtiniu ir akį patraukiančiu elementu.

Užuolaidos su kalamais žiedais
Užuolaidos su kalamais žiedais

Klostuotos užuolaidos

Tai vienas iš tradicinių užuolaidų stilių. Klostuotų užuolaidų viršuje yra daugiau klosčių ir detalių, nes naudojama daugiau audinio. Kadangi audinio yra daugiau, atitraukus kolstuotas užuolaidas susidaro daug daugiau klosčių. Klostuotos užuolaidos tvirtinamos prie karnizo arba bėgelio mažais kabliukais arba žiedais.

Žinoma, yra dar daugybė klostavimo tipų, todėl galite drąsiai kreiptis į mūsų dizainerius, kurie Jums padės išsirinkti.

Klostuotos užuolaidos
Klostuotos užuolaidos

Užuolaidų užsakymas internetu

Skaitmeniniame amžiuje suprantame patogumo ir prieinamumo svarbą. Tačiau užuolaidos perkamos internetu be konsultacijos nėra pats patogiausias variantas. Todėl siūlome individualius užuolaidų sprendimus, pritaikytus jūsų pageidavimams. Atlikę tikslius išmatavimus, mūsų darbuotojai kruopščiai siuva Jūsų užuolaidas, skirdami dėmesį detalėms ir kokybei. Rinkdamiesi užuolaidas pagal užsakymą galite būti tikri, kad gausite vientisą ir pritaikytą vaizdą, kuris puikiai papildys jūsų erdvę.

Vieniems užuolaidos internetu - paprasčiausias sprendimas, tačiau mes rekomenduojame prieš užsakant pasikonsultuoti su specialistais. Užduosime keletą klausimų, o rezultatai džiugins ilgai. Turime įvairių užuolaidų - nuo perregimų ir lengvų užuolaidų iki puošnių užuolaidų ir užtemdančių užuolaidų, kurios patenkins kiekvieno pageidavimus ir poreikius. Be to, galite atlikti užuolaidos rezervaciją internetu, o pirkti ir atsiimti jas mūsų salone Kaune. Nesvarbu, ar esate miesto centre, ar jo apylinkėse, užtikriname, kad jūsų užuolaidos užsakytos internetu - telefonu bus paruoštos atsiimti greitai ir patogiai. „Agotė“ džiaugiasi galėdama pasiūlyti individualias paslaugas, atitinkančias jūsų konkrečius užuolaidų poreikius.

Mūsų patyrusių specialistų komanda, teikdama visapusiškas matavimo paslaugas, siekia užtikrinti, kad užuolaidos puikiai tiktų jūsų langams. Suprantame, kad kiekvienas langas yra unikalus, o pirktos užuolaidos internetu ar jau pagamintos užuolaidos ne visada gali atitikti norimą stilių ar formą.

Naktinių užuolaidų audiniai
Naktinių užuolaidų audiniai
Užuolaidų atkirpti audiniai ir matavimo juosta
Užuolaidų atkirpti audiniai ir matavimo juosta
Dieninės baltos užuolaidos ir šviesiai rudos naktinės užuolaidos
Dieninės baltos užuolaidos ir šviesiai rudos naktinės užuolaidos

Nuo ko priklauso užuolaidų kaina?

Mes stengiamės užuolaidas tiekti konkurencingomis kainomis, nenusileisdami kokybei. Todėl mes turime įvairiausių užuolaidų, kurių kainos atitinka skirtingus poreikius. Tiek dieninių, tiek naktinių užuolaidų kaina dažnai priklauso nuo Jūsų norų. Užuolaidos kaina dažniausiai priklauso nuo jos audinio. Užuolaidų kaina taip priklauso nuo to, kokiu keliu ji atkeliauja iki jūsų. Jeigu užuolaidų salonas tiesiogiai bendradarbiauja su gamintoju, užuolaidos kaina jums bus mažesnė, jei tiesioginio ryšio su tiekėju nėra, užuolaidos kaina kyla. Nesvarbu, ar ieškote biudžetui palankių variantų, ar prabangaus dizaino, mūsų salone rasite jums tinkamiausią variantą.

Kodėl verta rinktis užuolaidas?

Užuolaidos - tai stipri priemonė gyvenamosioms erdvėms keisti; jos yra daugiau nei tik ant langų kabinamos uždangos. Užuolaidos gali suteikti puošnumo, privatumo, šviesos kontrolės ir izoliacijos, todėl jos tapo būtina interjero dizaino dalimi. Apžvelkime, kaip užuolaidos gali pagerinti jūsų gyvenimo būdą ir pagyvinti namus.

Vienas iš pagrindinių užuolaidų privalumų yra jų gebėjimas pagerinti bendrą kambario estetiką. Užuolaidos gali būti įvairių stilių, raštų, spalvų ir tekstūrų, todėl jos gali papildyti bet kokį interjero dizainą. Nesvarbu, ar pageidaujate minimalistinės išvaizdos su perregimomis užuolaidomis, ar prabangios atmosferos su sunkiomis užuolaidomis, užuolaidos leidžia gyvenamosioms erdvėms suteikti asmeninį stilių. Kaip ir bet kuris kitas interjero dizaino elementas, užuolaidų stiliai ir tendencijos laikui bėgant kinta. Naujausios tendencijos gali įkvėpti ir paskatinti rinktis užuolaidas. Galimybių yra daugybė: nuo minimalistinių ir švarių linijų iki drąsių raštų ir tekstūrų. Interjero dizaino žurnalai, interneto platformos ir profesionalų tinklaraščiai gali būti puikūs įkvėpimo šaltiniai, kuriuose pateikiami naujausi užuolaidų dizainai, spalvų paletės ir naujoviški langų apdirbimo būdai.

Ar žinojote, kad užuolaidos taip pat gali pagerinti Jūsų namų izoliaciją? Šaltaisiais mėnesiais užuolaidos apsaugo nuo skersvėjų, neleisdamos šaltam orui patekti į vidų ir šiltam orui išeiti pro langus. Ši izoliacija padeda palaikyti komfortišką patalpų temperatūrą, todėl sumažėja poreikis per daug šildyti patalpas ir sumažėja išlaidos energijai.

Be vizualinės ir funkcinės naudos, užuolaidos taip pat pasižymi garso absorbcijos savybėmis. Storos, sunkios užuolaidos gali padėti sumažinti triukšmą, nes sugeria ir slopina išorės garsus. Tai ypač naudinga, jei gyvenate triukšmingame rajone arba šalia judrių gatvių. Įtraukę užuolaidas į savo patalpas, galite sukurti tylesnę ir ramesnę aplinką ir pagerinti bendrą savijautą.

Užuolaidos yra kur kas daugiau nei dekoratyvinis langų uždengimas. Jos atlieka svarbų vaidmenį didinant jūsų gyvenamųjų patalpų stilių, funkcionalumą ir komfortą. Nesvarbu, ar norite privatumo, šviesos kontrolės, izoliacijos, ar elegancijos, užuolaidos yra universalus sprendimas, galintis transformuoti bet kurį kambarį. Taigi, lauksime jūsų mūsų užuolaidų salone „Agotė“, Kaune, kur galėsite susipažinti su gausybe užuolaidų pasirinkimo galimybių ir sužinosite, kaip mūsų užuolaidos gali nepaprastai pakeisti Jūsų namus.