+370 686 83477 I info@agote.lt

Elektriniai karnizai

ATVYKSTAME - IŠMATUOJAME - SUMONTUOJAME

Elektriniai karnizai

Patogi ir išmani rankinio užuolaidų traukimo, taip pat užuolaidų traukimo lazdelėmis ar virve alternatyva - tai automatinis užuolaidų valdymas.

Ši technologija leidžia Jums lengvai ir efektyviai kontroliuoti savo užuolaidas su minimaliu fizinio jėgos poveikiu. Automatinis užuolaidų valdymas dažnai naudojamas moderniuose interjeruose, kuriose pabrėžiamas funkcionalumas ir išmanumas.

Naudojant šią sistemą, galite patogiai ir greitai reguliuoti užuolaidų padėtį ar atidaryti/uždaryti su vienu mygtuko paspaudimu arba naudojant specialią programėlę iš savo išmaniojo įrenginio. Tai patrauklus sprendimas ne tik namams, bet ir biurams ar komerciniams pastatams, kuriose norima sukurti modernią ir efektyvią darbo ar gyvenimo aplinką.

Elektrinių karnizų valdymo pulteliai
Elektrinių karnizų valdymo pulteliai
Elektrinių karnizų valdymo sieniniai pulteliai
Elektrinių karnizų valdymo sieniniai pulteliai
Elektriniai karnizai
Elektriniai karnizai

Šiais laikais namai ne tik tampa mūsų buveinės vieta, bet ir oaze, kurioje norime rasti ramybę, poilsį ir komfortą, ypač kai kasdieninis gyvenimo tempas vis greitėja. Kai visada yra daugybė reikalų ir pareigų, labai svarbu turėti vietą, kurioje galėtume pailsėti ir pasikrauti energijos. Todėl UAB „Agotė“ ieško protingų sprendimų, kad namuose būtų ne tik patogu, bet ir malonu.

Elektrinės karnizų sistemos gali būti ir su įkraunamomis baterijomis. Užtenka krauti vos 1-2 kartus per metus arba rečiau.

Elektriniai karnizai gali būti valdomi:

  • Nuotolinio valdymo pulteliu

  • Sieniniu jungikliu

  • Išmaniuoju įrenginiu

  • Balsu

„Agotė“ siūlo aukštos kokybės elektra valdomas karnizų sistemas, mielai Jums padėsime išsirinkti, tad kviečiame susisiekti su mūsų užuolaidų salonu telefonu +37068683477 arba elektroniniu paštu info@agote.lt.

Automatinis užuolaidų valdymas

Elektriniai karnizai
Elektriniai karnizai
Elektriniai karnizai
Elektriniai karnizai

Garantija

Patogumas

Modernumas

Funkcionalumas

Patvarumas

Privatumas

Elektrinių karnizų sistemų dėka, prailginamas užuolaidų tarnavimo laikas, nes valdant jas nuotolinio valdymo pulteliu, jungikliu, nesiliečiame rankomis prie audinio. Todėl galime drąsiai teigti, kad audiniai yra apsaugoti nuo nusidėvėjimo dėl automatinio langų uždengimų valdymo.

Vis dažniau klientai renkasi motorizuotą valdymą, nes elektriniai karnizai iš tiesų suteikia aukščiausios klasės komforto ir kokybės pojūtį. Šis metodas ypač gerai tinka dideliems langams, aukštoms luboms ir baldams, kurie užstoja užuolaidų kelią, taip pat kelių langų uždengimui vienu metu. Motorizuotas užuolaidų valdymas suteikia jums galimybę valdyti užuolaidas patogiai ir efektyviai, naudojant specialius variklius, kurie leidžia atidaryti, uždaryti ar reguliuoti užuolaidų padėtį su minimaliu fiziniu poveikiu. Tai puikus sprendimas tiems, kurie vertina išmanias technologijas ir nori maksimalaus patogumo savo namuose ar biure.

Kur galima naudoti elektrinius karnizus?

Nuotoliniu būdu galite valdyti ne tik užuolaidas, bet ir romanetes, austrijietes ir kt. Tyliai ir sklandžiai veikiančios automatinės užuolaidų sistemos ypač patogios didesnėms užuolaidoms su nuotolinio valdymo pulteliu.

Dažnai tai tampa nepakeičiamu sprendimu norint apsaugoti audinius nuo nusidėvėjimo, ypač patalpose su aukštomis lubomis ar objektuose, tokiuose kaip viešbučiai, biurai, restoranai, laivai ar parodų, konferencijų salės. Jų galimybė valdyti šviesos srautą ir užtikrinti privatumą daro jas universaliais langų apipavidalinimo sprendimais, tinkančiais įvairioms erdvėms ir poreikiams.

Elektrinių karnizų valdymas

UAB „Agotė“ pirkti elektriniai karnizai gali būti valdomi įvairiais būdais, įskaitant sieninius jungiklius, išmaniuosius telefonus, balso komandas ar nuotolinio valdymo pultelius. Šis funkcionalumas ne tik yra labai praktiškas, bet ir suteikia išskirtinį stilių Jūsų interjerui. Be to, tai yra draugiškas audiniams sprendimas, nes mažėja fizinio kontakto su užuolaidomis, todėl jie dėvi mažiau ir ilgiau išlieka nepakitę. Tai puikus pavyzdys, kaip technologija gali praturtinti mūsų kasdieninį gyvenimą ir padėti sukurti patogų, išmanų bei išskirtinį namų interjerą.

Elektriniai karnizai gali būti prijungti prie „Google“ ir „Alexa“ bei išmaniųjų namų sistemų, kurios suteikia papildomų patogumų ir funkcionalumo. Naudojantis šiomis technologijomis galima programuoti įvairias situacijas ir užuolaidų padėtis, taip pasinaudojant lengvu ir efektyviu būdu valdyti užuolaidų poziciją. Be to, įdiegiant išmaniąsias sistemas galima pasinaudoti daugybe kitų naudingų funkcijų, kurios suteikia didesnį privatumą Jūsų namuose, didesnį saugumą ir ilgesnį užuolaidų medžiagų tarnavimo laiką. Tai puikus būdas sujungti šiuolaikines technologijas su kasdienine namų aplinka ir sukurti išmanų bei patogų gyvenimo būdą.

Elektriniai karnizai šiuolaikiniuose namuose teikia didelį patogumą ir funkcionalumą. Naudojant išmaniąsias namų sistemas ir populiarias programėles, tokias kaip „Google Assistant“ ar „Amazon Alexa“, galite lengvai valdyti savo langų uždengimus iš bet kurios pasaulio vietos.

Nustatydami užuolaidų atitraukimo ir užtraukimo laiką, galite pasirūpinti, kad jie atitiktų Jūsų gyvenimo ritmą, net jei esate atostogose ar dirbate toli nuo namų. Vienu metu galima valdyti ir keletą užuolaidų.

Šie automatizuoti valdymo sprendimai ne tik suteikia Jums daugiau laisvės ir patogumo, bet taip pat padeda užtikrinti namų privatumą. Su jais galite būti tikri, kad Jūsų langų uždangos veiks efektyviai ir patikimai, atitinkant Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

Elektrinių karnizų valdymo sieniniai pulteliai
Elektrinių karnizų valdymo sieniniai pulteliai
elektrinių karnizų sistemos nuotolinio valdymo pultelis
elektrinių karnizų sistemos nuotolinio valdymo pultelis

Garantija

Investuojant į kokybišką ir praktišką užuolaidų valdymą su varikliais, svarbu turėti pasitikėjimą jų patikimumu ir ilgaamžiškumu. Todėl mes suteikiame net iki 10 metų garantiją visiems varikliams, užtikrinant, kad jūsų investicija bus apsaugota ilgą laiką.

Ši garantija yra ne tik ženklas UAB „Agotė“ pasitikėjimu savo produkcija, bet ir Jūsų ramybės šaltinis, žinant, kad varikliai veiks patikimai ir efektyviai ilgą laiką. Tai reiškia, kad neturėsite jaudintis dėl galimų remonto ar pakeitimo išlaidų ateityje, o galėsite visiškai mėgautis savo naujomis elektra valdomomis užuolaidomis be rūpesčių.

Elektrinės karnizų sistemos

Belaidės elektrinės karnizų sistemos gali būti ir su įkraunamomis baterijomis. Kai automatiniai langų uždengimo sprendimai nėra iš anksto parengti (nėra elektros laidų ar kištukinių lizdų), paprastai pasirenkama įkraunama sistema. Šios sistemos yra itin patvarios ir jas pakrauti reikia tik porą kartų per metus ar net rečiau. Be to, visus nuotolinio ir jutiklinio valdymo būdus galima susieti su karnizų sistema, veikiančia įkraunamomis baterijomis.

Elektrinių karnizų variklis gali būti paslėptas, nes yra įleidžiamas į lubas ir montuojamas kairėje arba dešinėje bėgelio pusėje. Tačiau reikėtų paminėti, kad net ir tada, kai variklis yra už užuolaidų, užtraukimo padėtyje, jis lieka nematomas.

Elektrinių karnizų montavimas

Montavimo būdai yra labai svarbus žingsnis kuriant funkcinę ir estetiškai patrauklią interjero aplinką. Siūlome kelis variantus, kurie puikiai tinka skirtingoms sąlygoms:

  1. Ant sienos: Montuojant karnizus ant sienos, ypač naudinga, kai turite įtempiamas lubas arba šlaitinius stogus. Šis metodas suteikia daugiau galimybių interjero išdėstymui ir leidžia lengvai reguliuoti užuolaidų vietą bei aukštį.

  2. Ant lubų/nišoje: Šis montavimo būdas yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad karnizai būtų diskretiškai įkomponuoti į lubas. Tai suteikia elegantišką ir minimalų dizainą, kuris puikiai tinka moderniam interjerui.

  3. Įleidžiama į lubas: Šis montavimo būdas yra labiausiai rekomenduojamas konsultuojantis su specialistais jau pastato projektavimo etape. Elektriniai karnizai įkomponuojami į lubų struktūrą, suteikiant nepastebimą, o kartu funkcionalią užuolaidų tvirtinimo sistemą.

Pasirinkę tinkamą montavimo būdą, galėsite pasidžiaugti ne tik estetiškai patraukliu, bet ir praktišku interjeru, kuris atitiks jūsų poreikius ir stilių.

Kad būtų dar patogiau, elektrinių karnizų pasirinkimas tampa itin patraukliu sprendimu. Šie karnizai leidžia Jums reguliuoti užuolaidas lengvai ir tyliai, vos vienu mygtuko paspaudimu. Tai suteikia Jums kontrolę – galite atitraukti arba užtraukti užuolaidas. Tai paprastas ir efektyvus būdas pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Kas būtų gedimo atveju?

Svarbu pabrėžti, jog elektros gedimo atveju automatinėse karnizų sistemose įmontuotame avariniame valdiklyje galima rankiniu būdu valdyti langų uždengimus. Be to, varikliu valdoma karnizų sistema veikia tyliai ir sklandžiai, ją galima valdyti tiesiog palietus užuolaidas.

Asmenims, ieškantiems maksimalaus komforto, stiliaus, funkcionalumo bei nedidelės konstrukcijos, puikiai tinka elektra valdomos užuolaidos. Kiekvienas klientas galės rasti užuolaidas, kurių reikia nepriekaištingiems, stilingiems namams sukurti, nes turime platų spalvų, audinių, stilių ir tekstūrų pasirinkimą.

UAB „Agotė“ komanda pasirengę pasiūlyti Jums tinkamą sprendimą, nes turime ilgametę patirtį ir dirbame su žinomiausiais pasaulyje elektrinių karnizų gamintojais. Mūsų asortimente rasite platų prekių ir elektrinių karnizų valdymo galimybių pasirinkimą, kuris atitiks Jūsų poreikius ir pageidavimus. Tai apima aukštos klasės ir praktišką tekstilę, šiuolaikiškus bėgelius ir motorizuotą užuolaidų valdymą, kurie kartu užtikrina aukščiausios kokybės komfortą Jūsų namuose. Leiskite mums padėti jums sukurti jaukią, funkcinę ir modernią aplinką, kuri atitiktų Jūsų gyvenimo būdo poreikius.