Šviestuvų gaubtai

Siūlome ir paslaugą, kurios metu aptraukiami arba apsiuvami šviestuvų gaubtai. Aptraukiame vadinamuosius BRA šviestuvus (sieninius šviestuvus), toršerus ir lubinius šviestuvus.

Procesas gana paprastas - klientas atsineša savo šviestuvo gaubtą, o mes jį vietoje aptraukiame arba apsiuvame pasirinktu audiniu ir dekoru.

Šviestuvų gaubtų aptraukimo ir siuvimo laikas

Svarbu paminėti, kad siuvimo laikas gali labai skirtis, priklausomai nuo pasirinkto audinio. Jei turime audinį vietoje, galime operatyviai atlikti užsakymą ir šviestuvų gaubtai galės keliauti pas jus greitai, tačiau jei audinys turi būti užsakomas, pristatymo laikas gali svyruoti nuo 2 dienų iki net 2 mėnesių. Į tai svarbu atsižvelgti planuojant interjero projektą ar renginius, kuriems yra nustatyti terminai ar aiškios datos.

Šviestuvų gaubtų audiniai ir dizainas

Audinius galima pasirinkti peršviečiamus arba neprasviečiamus. Perregimas audinys leidžia prasiskverbti šviesai, tuo tarpu neprasviečiamas audinys leidžia sužaisti su šviesos intensyvumu ir spektru. Ypatingai dėmesį verta skirti ir skaidriems audiniams, kuriuose naudojant neprasviečiamus ar ažūrinius ornamentus, jie, šešėlio pagalba, uždegus lempą, sukuria gražų ir unikalų efektą ant Jūsų sienos. Medžiaginiai šviestuvų gaubtai yra dažnas pasirinkimas miegamosiose erdvėse.

Miegamajame aptraukiant šviestuvus ir toršerus klientai dažnai renkasi tokį patį audinį, kaip ir miegamojo naktinės užuolaidos. Tai padeda sukurti tolygų ir suderintą interjero dizainą. Jei namuose dominuoja klasikinis stilius, galima pridėti dekoro juostelę viršuje ar apačioje, o šviestuvų apačią dekoruoti įvairiais elementais, tokiais kaip karoliukai, kutai ar plunksnos juostos, kurie suteikia jaukumo ir puosnumo. Akcentuojame, jos geriausia įvairiais kabančiais elementais dekoruoti tik šviestuvų gaubtų apačias, o jų viršų puošti paprastomis dekoratyvinėmis juostelėmis.

Suteikiame klientams galimybę pasirinkti iš įvairių dizainų ir stilių. Minimalistinis dizainas yra populiarus viršuje, kur sviestuvo gaubtas gali būti subtiliai prigludęs, su papildomu dekoro juostelės pabrėžimu. Tačiau apačioje galite pridėti platesnius ir išraiškingesnius dekoro elementus, kurie suteiks šviestuvui išskirtinumo.

Mes suteikiame galimybę pritaikyti šviestuvų dizainą pagal individualius poreikius ir norus, siekiant sukurti nuostabų ir unikalų interjerą, atspindintį Jūsų asmeninį stilių ir skonį.

Šviestuvas su margu medžiaginiu gaubtu
Šviestuvas su margu medžiaginiu gaubtu

Be individualių užsakovų, paslaugas teikiame ir viešbučiams, kavinėms ir kitoms įstaigoms, padedant sukurti jų unikalų interjero stilių ir atmosferą. Audiniu aptraukti šviestuvų gaubtai – tai puikus būdas pridėti asmeniškumo ir originalumo jūsų namų ar verslo erdvėje. Tad maloniai kviečiame susisiekti ar atvykti į mūsų užuolaidų saloną Kaune, R. Kalantos g. 23!