+370 686 83477 I info@agote.lt

Lauko - terasos užuolaidos

Lauko terasos užuolaidos yra puikus būdas sukurti patogią ir jaukią aplinką terasoje, kur galite mėgautis lauke praleistu laiku, nesirūpinant dėl pernelyg kaitrios saulės ar erzinančio vėjo. Jos gali būti puiki užuovėja nuo įkyrių uodų šiltais vasaros vakarais, tuo pačiu suteikdamos išskirtinumo ir estetikos jūsų terasai. Lauko užuolaidos yra geras sprendimas norintiems terasoje leisti laiką be rūpesčių dėl vabzdžių ar pernelyg intensyvios saulės šviesos.

Terasos užuolaidos ne tik apsaugo nuo nepageidaujamų vabzdžių, bet ir padeda sumažinti saulės spindulių patekimą į terasą, taip pat apsaugodamos lauko baldus nuo blukimo ir išblukimo. Vienas iš didžiausių terasos užuolaidų privalumų ir yra jų gebėjimas sumažinti saulės poveikį. Jos sugeba apsaugoti terasą nuo tiesioginių saulės spindulių, leisdamos mėgautis patogiu laiko leidimu lauke net ir šilčiausiomis dienomis. Kabinant lauko užuolaidas taip pat naudojame sunkius svorius užuolaidų apačioje tam, kad užtikrintume jų stabilumą ir apsaugotume nuo nepageidaujamo blaškymosi ar vėjo poveikio. Užuolaidos terasoms gali padėti apsisaugoti ir nuo vėjo, smulkaus lietaus, suteikiant papildomą apsaugą lauko baldams.

Siūlome rinktis lauko užuolaidas iš tokių audinių, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimumą. Užuolaidos terasoje Jus gali apsaugoti nuo vėjo ir oro sąlygų poveikio, užtikrindamos patikimą apsaugą Jūsų terasai ir joje esantiems baldams. Be to, užuolaidos suteikia galimybę reguliuoti šviesos patekimą, leisdamos Jums patogiai valdyti šviesą terasoje pagal savo poreikius ir nuotaiką. Tai puikus būdas suteikti savo terasai daugiau funkcionalumo ir įnešti jaukumo.

Lauko terasos užuolaidos prie baseino
Lauko terasos užuolaidos prie baseino

Lauko - terasos užuolaidos

ATVYKSTAME - IŠMATUOJAME - PAKABINAME

Lauko užuolaidų audiniai

Rinkdamiesi lauko terasos užuolaidas, galite pasirinkti iš įvairių medžiagų, spalvų ir dizainų, atitinkančių jūsų terasos dizaino poreikius. Dizaino požiūriu, galite rinktis nuo subtilių vienspalvių modelių iki ryškių raštų arba dekoratyvinių detalių, praturtinančių Jūsų terasos išvaizdą. Atkreipkite dėmesį, kad, priklausomai nuo to, kiek saulės gaus Jūsų užuolaida, lauko užuolaidos gali daugiau ar mažiau blukti, todėl jei manote, kad Jūsų langai yra orientuoti į saulėtą pusę, rekomenduojame rinktis padidintą atsparumą saulės spinduliams turinčius audinius.

Lauko užuolaidų audinys
Lauko užuolaidų audinys
Lauko užuolaidų margi audiniai
Lauko užuolaidų margi audiniai

Savo lauko užuolaidas galite rinktis iš itin didelės audinių pasiūlos. Tai leidžia jas tinkamai pritaikyti Jūsų terasos dizainui ir skirtingiems norams. Štai kai kurie iš populiariausių audinių variantų:

• Sintetinis pluoštas: Tai dažnas pasirinkimas dėl savo patvarumo ir prieinamos kainos. Sintetinio pluošto užuolaidos yra lengvai prižiūrimos, taip pat gali būti gaminamos įvairių spalvų ir raštų.

• Medvilnė: Natūralus medžiagos variantas, kuris suteikia jaukumo ir šiltumo terasai. Medvilninės užuolaidos gali būti šviesios arba ryškios spalvos, taip pat gali turėti subtilų tekstūros efektą.

• Akrilas: Akrilo audiniai yra puikus pasirinkimas lauko užuolaidoms dėl jų atsparumo drėgmei ir blukimui. Šie audiniai yra gana lengvai prižiūrimi ir turės ilgą tarnavimo laiką.

• Vandeniui atsparūs audiniai: Jei ieškote ypatingai funkcionalių užuolaidų, kurioms reikalingas didesnis atsparumas drėgmei, galite rinktis audinius, specialiai sukurtus atlaikyti vandens poveikį. Šie audiniai yra puikus pasirinkimas terasoms, esančioms šalia baseinų ar vandens telkinių. Vandeniui atsparūs audiniai – jie bus ilgaamžiškesni, nei kiti audiniai. Kai kurie lauko užuolaidų audiniai yra net atsparūs pelėsiui ar purvui.

Renkantis audinį, svarbu atsižvelgti į terasos vietą, aplinkos sąlygas ir asmeninius poreikius. Žinodami apie skirtingų audinių privalumus ir trūkumus, galėsite pasirinkti tinkamiausią variantą, kuris atitiks Jūsų lūkesčius. Lauko užuolaidos turi būti pakankamai patvarios, kad atlaikytų gamtos stichijas. Įsitikinkite, kad perkamos užuolaidos yra pasiūtos iš laukui skirto audinio. Kokybiškiausi lauko užuolaidų audiniai nesugeria vandens, greitai džiūsta ir yra atsparūs UV spinduliams.

Užuolaidos terasos stogui

Šiltuoju sezonu žmonės vis labiau mėgaujasi laiko praleidimu terasose. Tačiau esant dideliam karščiui, terasa gali būti nepatogi vieta dėl per didelio saulės spindulių poveikio. Ypač tai apima terasas su stoglangiais arba permatomais stogais, kurie leidžia saulės spinduliams prasiskverbti, kaitinant visą terasą.

Norintiems išvengti per didelio šilumos kiekio terasoje, taip pat siekiant sukurti patogią ir jaukią erdvę, žmonės dažnai kreipiasi į mus su užklausomis dėl užuolaidų terasos stogui. Tokios užuolaidos ne tik apsaugo nuo tiesioginio saulės spindulių poveikio, bet ir leidžia reguliuoti šviesos kiekį terasoje, kurdamas jums tinkamą atmosferą bet kokiomis sąlygomis. Tai puikus būdas sumažinti karštį terasoje ir patogiai mėgautis laiko praleidimu lauke, net ir labai karštomis dienomis.

Pasirinkdami užuolaidas terasos stogui, galite efektyviai apsaugoti save nuo per didelio saulės spindulių poveikio, sumažinti kaitrą ir mėgautis savo laiko leidimu terasoje. Tai praktiška ir stilinga sprendimo alternatyva, leidžianti pilnai išnaudoti jūsų terasos potencialą, nepaisant oro sąlygų.

Pavėsinių užuolaidos

Pavėsinių užuolaidos taip pat yra vienas iš mūsų klientų pirkinių. Jos, kaip ir visos lauko užuolaidos, turi įvairiausias specifikacijas. Pavėsinių užuolaidos dažniausiai yra pagamintos iš vandeniui atsparių medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą oro sąlygoms. Jos apsaugo nuo vėjo, smulkaus lietaus ir kaitrios saulės.

Šviesiai rudos spalvos pavėsinės užuolaidos
Šviesiai rudos spalvos pavėsinės užuolaidos

Lauko užuolaidas ir lauko žaliuzes galima naudoti ir viduje, tačiau jos sukurtos patvaresnės ir atsparesnės oro sąlygoms, kad atlaikytų stiprų vėją, lietų ir tiesioginius saulės spindulius, tad namuose galima naudoti pigesnį audinį, kuris neturi šių savybių.

Ar galima lauko užuolaidas naudoti namuose?

Geros lauko užuolaidos lauko erdvei suteikia kambario atmosferą, todėl jūsų terasa, pavėsinė ar veranda gali tapti vientisu namų erdvės pratęsimu. Jos panaikina vidaus ir lauko ribas, sukuria darnią namų interjero ir eksterjero sąveiką, o tai iš tikrųjų sukuria namų jaukumo įspūdį.

Jei galvojate apie lauko užuolaidų pirkimą - drąsiai kreipkitės į mus! Padėsime išsirinkti, pagaminsime ir pakabinsime užuolaidas Jūsų namuose ar kitame objekte!

Lauko užuolaidos
Lauko užuolaidos